05 Mart 2014

Vodafone Cebilişim Adıyla Kesilen Ücretlerin İadesini İstiyorum.

Vodafone 7070 Cebilişim servisinden üyelik yapılmış ve geçen ay ki faturam 20 TL yerine 66 TL geldi. Sürekli telefonumdan mesaj gönderildi gösterilip mesaj başına 2,40 para kesiliyor. Benim 7070 böyle bir talebim olmamasına rağmen müşteri hizmetleri üyeliğin iptal edildiğini söylüyor ama 02.03.2014 tarihinde yine hattımdan saat 11.00 da 4 adet mesaj gönderilmiş görünüp yine para kesilmiş.

Ben böyle mesaj göndermediğim halde hala benden para kesiliyor. Kesilen paraların tarafıma iadesini istiyorum. Hem Vodafone müşteri hizmetleri hem de Cebilişim müşteri hizmetleri sürekli topu birbirlerine atıyorlar. Mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Osman 40 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi14 Mart 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, konuya yönelik detaylı yanıtımız 14.03.2014 arihinde mail adresinize gönderilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Vodafone Temsilcisi05 Mart 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. “Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.” Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön