Vodafone Cebilişim Adına Ücret Kesiliyor!

İbrahim Y. |

Cebilişim aboneliğine bir çok kez iptal mesajı gönderdim. Böyle bir abonelik bulunmamaktadır diye mesaj geldi fakat 2-3 gündür toplam 11 tl'ye yakın kontörümü yedi . Üstelik ben öğrenciyim her zaman kontör yükleyemiyorum. Lütfen bu sorunun çözülmesini istiyorum derhal kontörümü geri almak istiyorum lütfen!

Etiketler :

İçerik Sağlayıcı İçerik Sağlayıcı Ücret

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İbrahim Y.
  11 Mayıs
  22:29

  en kısa sürede dediniz aylar geçti bi cevap yok..

 • 06 Nisan
  16:53

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, incelemeye yönelik detaylar 06.04.2014 tarihinde sikayetvar.com iletişim bilgilerinde yer alan mail adresinize gönderilmiştir.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • İbrahim Y.
  28 Mart
  23:06

  peki en geç ne zaman sonuçlanır bu ?

 • 28 Mart
  16:50

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.