28 Şubat 2014

Vodafone Cebilişim Adına Ücret Kesiliyor!

Önceden özel servislere bir kaç defa girmiştim ama kendim isteyerek abone olmadım.Şu anda girmediğim halde sürekli tl gidiyor. Vodafone online self servisten faturasız hat detayından baktığımda Cebilişim'e abone olduğu görünüyor.İptal etmek için İPTAL yazıp 7070'e gönderdim ve benzeri şekillerde tekrar sms gönderdim. Aboneliğiniz bulunmamaktadır yazıyor fakat buna rağmen tl gidiyor. İsteyerek abone olmadığım Cebilişim'den acilen aboneliğimin iptalini ve haksız yere giden liralarımın tespit edilip iade edilmesini istiyorum.

Tuğba 68 Okunma

Cevaplar

 • Vodafone Temsilcisi04 Mart 2014

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, konuya yönelik detaylı yanıtımız 04.03.2014 arihinde mail adresinize gönderilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

 • Tuğba 02 Mart 2014

  Hala bir geri dönüş yapılmadı.Alt tarafı bir abonelik iptali için daha ne kadar bekleyeceğim.

 • Tuğba 01 Mart 2014

  Kaç günden beri Cebilişim tarafından kesileceği için tl yüklemesi yapamıyorum çünkü direkt kesiliyor.Daha ne kadar bekleyeceğim.Çekilen paraları da istemiyorum artık aboneliğim iptal olması gerekli.Hattımı kapatmak durumunda kalacağım yoksa.

 • Vodafone Temsilcisi28 Şubat 2014

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön