Vodafone Cebilişim Adına Ücret Kesiliyor!

Tuğba T. |

Önceden özel servislere bir kaç defa girmiştim ama kendim isteyerek abone olmadım.Şu anda girmediğim halde sürekli tl gidiyor. Vodafone online self servisten faturasız hat detayından baktığımda Cebilişim'e abone olduğu görünüyor.İptal etmek için İPTAL yazıp 7070'e gönderdim ve benzeri şekillerde tekrar sms gönderdim. Aboneliğiniz bulunmamaktadır yazıyor fakat buna rağmen tl gidiyor. İsteyerek abone olmadığım Cebilişim'den acilen aboneliğimin iptalini ve haksız yere giden liralarımın tespit edilip iade edilmesini istiyorum.

Etiketler :

Para İadesi Haksız Ücretlendirme İçerik Sağlayıcı İçerik Sağlayıcı Ücret

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Mart
  14:42

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, konuya yönelik detaylı yanıtımız 04.03.2014 arihinde mail adresinize gönderilmiştir.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

 • Tuğba T.
  02 Mart
  14:04

  Hala bir geri dönüş yapılmadı.Alt tarafı bir abonelik iptali için daha ne kadar bekleyeceğim.

 • Tuğba T.
  01 Mart
  00:35

  Kaç günden beri Cebilişim tarafından kesileceği için tl yüklemesi yapamıyorum çünkü direkt kesiliyor.Daha ne kadar bekleyeceğim.Çekilen paraları da istemiyorum artık aboneliğim iptal olması gerekli.Hattımı kapatmak durumunda kalacağım yoksa.

 • 28 Şubat
  22:42

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.