11 Kasım 2014

Vodafone Cayma ve Kısıtlama Bedeli Yansıtmış!

Vodafone iptal ettirdiğim faturalı hattıma 100 TL cayma bedeli 7 TL kısıtlama bedeli 28 TL'yeni hat ücreti yansıtarak faturalandırmış. Cayma bedeli ve kısıtlama bedelinin yasal olmadığını faturamın düzeltmelerini istiyorum Vodafone ilgilenmiyor.

Gökhan 87 Okunma

Cevaplar

  • Gökhan12 Kasım 2014

    hattı kapatırken vodafone çağrı merkezi cezalarla birlikte 100 tl ödeyeceğimi bildirdiler ama gelen fatura malesef 170 tl telefonla tarafıma ulaşarak her şeyin doğru olduğunu kısacası paşa paşa ödeyeceğimi söylediler

  • Vodafone Temsilcisi12 Kasım 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 12.11.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi11 Kasım 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön