13 Mayıs 2013

Vodafone Cayma Hakkımı Kullandım Fatura Gönderiyorlar!

Red mini abonesiydim. Hattımın Kanlıca'da oturduğum bölge de çekmediği için 3 defa siteleri üzerinden e posta gönderdim. Tenezzül edip telefon veya e posta ile dönen olmadı. Ben de Avea ya geçtim. Hattım çekiyor ve telefon görüşmesi yapabiliyorum. Cayma hakkımı kullandım ve bunu da şirkete belirttim. Halen fatura gönderiyorlar. Şikayetvar. com vasıtası ile bu hukuksuzluğu paylaşmak istiyorum.

Ayhan 57 Okunma

Cevaplar

 • Ayhan27 Eylül 2013

  Kusurun kendilerinde olmadığını bildirerek,175tl borç için İlhan-Duman hukuku bürosuna icraya vermişler.Parayı ödedim ama misli misli çıkar bu firmadan.

 • Ayhan15 Mayıs 2013

  Kanuni haklarımdan ötürü çayma hakkımı kullanmam;ayıplı hizmet aldığımdan ötürü yani yaşadığım mesken içerisinde telefonla görüşmesi yapamama ve internete girememektir..Daha öncesi de ortaköy vodafone shoptan vodem almıştım ve çekim sorunumdan ötürü iade ettim. 15.05.2013 16:43 de borç servisinden aradılar.Bana faturalarımı neden ödemediğimi sordular.Siteleri üzerinde 3 defa şikayet kaydında bulunduğumu artı şikayetvar.com üzerinden de yazılı şikayette bulunduğumu fakat hiçbir şekilde geri dönüş yapılmadığını söyledim.Kontrol etti bayan ve ne yazıktır ki şikayet kaydımın olmadığını ve iki gün içerisinde ödeme yapmaz isem icraya verileceğini söyledi. Bende ödemeyeceğimi belirttim. Ne kadar vahim değil mi değerli arkadaşlar.Ayıplı hizmet alıyoruz ve beni icrayla tehtit edip tahsilat yapmaya çalışıyorlar.Ben Türk Yargısına sonuna kadar güveniyorum. Ödeme yapmayacağım ve benden bu durum için özür dilemenizi bekliyorum.Telefon kayıtları bakidir.

 • Vodafone Temsilcisi13 Mayıs 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup,555387****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde tarafınıza yansıyan dönem faturalarınız için yapılan incelemelerde sorun olmadığı tespit edilmiştir.Vodafone Net ile ilgili şikayetlerinizi şikayet sitesi üzerinde VodafoneNet firması başlığı altından iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Vodafone Temsilcisi13 Mayıs 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön