22 Ocak 2014

Vodafone Cayma Bedelini Karşılamadı!

Ringa Bilişimden ziyaretime gelen yetkili, kullanmakta olduğum 6 adet Turkcell kurumsal hattımı Vodafone'a taşımaya beni ikna etti.Turkcell'den ayrılışım sırasında ortaya çıkacak olan cayma bedelini ise tarafıma tanımlanacak olan 2 adet Iphone 5S karşılığında nakit olarak 4000 TL verileceği söylendi.

Bunun üzerine numara taşıma işlemini tamamladım. Ancak hatlar taşındıktan sonra 1 hafta boyunca telefonlarıma cevap vermediler ve geri dönüş yapmadılar. Bir haftanın sonunda adıma tanımlanacak telefonlar karşılığı bana 3800 TL verebileceklerini, şayet kabul etmezsem telefonları bana vereceklerini söylediler. Bana seçim şansı dahi bırakılmadan mecbur kaldım ve bana vaat edilen para teslim edilmedi.

Enver 79 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi29 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede,hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi22 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz, detaylı kontroller için Kurumsal Müşteri Hizmetlerimizle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön