28 Ocak 2014

Vodafone Cayma Bedelini Giderek Artırıyor!

21.01.2013 tarihinde katılmış olduğum cihaz kampanyasını bundan 6 ay önce müşteri hizmetleri arayarak tarifemi değiştirmek istediğimi söyledim. Müşteri hizmetleri yetkilisi de 185 TL civarında cayma ceza bedelinin olduğunu söyledi ve ben tarifemi kullanmaya devam ettim. En azından 3-5 ay daha geçerse cayma bedeli ceza tutarı düşebilir diye.

Ancak bugün 28.01.2014 tarihinde aradığımda cayma ceza bedeli olarak 269,50 TL olduğunu söylediler. Sözde cayma ceza bedeli kalan ay süresine göre değişir demişlerdi. 2015 Ocak ayında bitecek olan tarifeme göre bu ceza bedeli her geçen gün düşmesi gerekirken niye artıyor? Bununla ilgili dönüş yapılması hususunda gereğini bilgilerinize sunarım.

Pinar 94 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi29 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 29.01.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi28 Ocak 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön