29 Ağustos 2013

Vodafone Cayma Bedelini Artırmış!

542 208**** numaralı hattımla ilgili çağrı merkezinize sizden kaynaklanan yaklaşık 2 hafta önce bir şikayette bulundum. Buna istinaden bir dönüş olmamasına karşın 400 küsür TL cayma bedeli olarak söylenen bedel tarafıma 600 TL üzerinde çıkarılarak faturalandırılmış. Gerekli incelemeler yapılarak fatura ödeme tarihinden önce tarafıma dönüş yapılmaz ise tüm Vodafone hatlarımı başka şebekeye taşımakla kalmayıp aynı zamanda yasal ne gerekiyorsa yapıp tüm mercilere taşıyacağım.

Veysel 32 Okunma

Cevaplar

  • Veysel03 Ekim 2013

    2 aydır aynı sorunla uğraşmaktayım ve hattım hala aktif edilmiş sorun düzeltilmiş değil her 48 saatte bir arayıp hattımı aktif ettirmek zorundayım

  • Vodafone Temsilcisi17 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontroller sağlanmıştır. Cayma bedeli tutarının tarafınıza sehven hatalı iletilmesine yönelik, müşteri temsilcisine gerekli uyarıların tarafımızca yapıldığını belirtmek isteriz. Söz konusu tutar hesaplaması taahhütnamenizde de belirtildiği şekilde gerçekleşmekte olup, yansıyacak tutar bilgisinin hatalı verilmiş olması tutarın hesaplanma şeklini değiştirmemektedir.Bu bağlamda kampanya koşuluna uygun ücretlenme sağlandığını belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi29 Ağustos 2013

    "Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön