05 Eylül 2013

Vodafone Cayma Bedelinden Bahsetmedi!

8,5-9 yıldır Vodafone abonesiydim. Beni Vodafone'dan aradılar. Tarifemi sadece + 1 TL ödeyerek değiştirmemi önerdiler. Herhangi bir cayma bedelinden bahsedilmedi. Bende kabul ettim bu tarifeye geçmeyi. Konuşulanlar kayıt altına alınmaktadır diye başta da bir uyarı mesajı yayınlandı.

Meğer cayma bedeli varmış. Eğer bu cayma bedelinden konuşma esnasında bahsedilmiş olsaydı ben tarife değiştirmezdim. Eski tarifemden memnundum. Ses kayıtları incelenirse bu cayma bedelinden bahsedilmediğini görürsünüz. Bu sebeple Vodafone'a hayat boyu bir daha geçmeyi düşünmüyorum. Her yere şikayet edeceğim. Allaha havale ediyorum sizi.

Mustafa 57 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi05 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 543439****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde aynı konulu şikayetinize yönelik Müşteri Hizmetlerimiz tarafından bilgilendirme sağlandığı tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön