03 Mayıs 2013

Vodafone Cayma Bedeli Yansıtıldı!

Vodafone hattımı iki ay kullandıktan sonra başka operatöre taşıdım. Kullandığım tarifenin kullanım ücreti zaten 34 tl iken cayma bedeli 2 ay için 60 tl yansıtmışlar. Sırf hattı taşıdım diye yapmış oldukları bu haksızlık için Vodafone u kınıyorum. Eşimin hattı Vodafone daydı onu değiştireceğim.

Ruhi 57 Okunma

Cevaplar

  • Ruhi06 Mayıs 2013

    Siz bilirsiniz diğer hattımı da başka operatöre geçireceğim.

  • Vodafone Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz sıkayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza İletmiş olduğunuz bildiriminize istinaden,532663****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde fatura kesim tarihinizin her ayın son günü olduğu 29.04.2013 tarihinde farklı operatore taşımış olduğunuz görülmüştür.06.02.2013 tarihinde 1TLye Avantaj Kampanyasina katılım sağladığınız ve imzalamış olduğunuz sözleşme şartlarınız gereğince kampanya çıkışınıza neden olan durumlarda cayma bedeli yansıtıldığına dair bilgilendirme mevcut olup,ücretlendirmenize yöenlik sorun bulunmamaktadır. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi04 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön