24 Mart 2014

Vodafone Cayma Bedeli Olduğu Önceden Söylenmedi!

Vodafone'dan bir faturalı hat aldım.Alırken de telefon ister misiniz denildi belli bir meblağ karşılığında ben aldım. Cihazı ama cayma bedeli ile ilgili bir şey söylenmedi. Cihazı aldım 5 6 ay oldu cihaz berbat denilecek konumda cihazın Altacel marka bataryası çok bozuk Vodafone merkezine götürdüğümde ise 1 ay gibi bir aşama da geri geleceğini söylediler telefonda uygulama bile açamıyorum.

Onu da geçtim mobil ödemeye açtırdığım halde ödeme yapmıyor. Bir gün bile geciktirmedim faturamı günü gününde ödedim.1 kere arıyorum diyorlar kısıtlı hattınız aktif olmuyor.2.'sinde aradım açtırdık beyefendi diyor 30 dk belleyin bekliyorum yine aynı. Ya gereği yapılsın yada şirket değiştireceğim mahkemelik olacağız.

Eren 98 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi25 Mart 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 25.03.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede,hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. “Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.” Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi25 Mart 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön