17 Eylül 2013

Vodafone Cayma Bedeli İstiyor!

2012 ağustos ayında Malatya Sadıkoğulları iletişim İnönü Cad. şubesinden faturalı taahhütlü Vodafone hat aldım. Bana oradaki bayan görevli taahhütünüz 2013 ağustos ayında bitecek dedi. Bende 2013 eylül ayının 11'inde taahhüdümün bittiğini düşünerek Avea'ya geçiş yaptım. Şimdi benden cayma bedeli istemektedir. Vodafone 10 günlük bir farkla.

Benim taahhütüm 21 eylülde bitiyormuş ama bana hattı satan yukarıda belirttiğim bayii 2013 ağustos ayında taahhütünüz bitecektir bilgisini verdi. 12 ay faturamı düzenli bir şekilde ödedim on günlük erken geçiş yapmışsın diyor Vodafone bana ağustosta taahhütünüz bitecek dendi. Benden cayma parası istiyorlar ne yapacağımı bilemiyorum.

Mehmet 1.578 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet 18 Eylül 2013

    bumu yani 11 ay 23 gun fatura odedim ben firmanıza 7 gun için bir yıllık cayma bedeli alacaksınız bayideki elemanınız bana ağustosta bitiyor dedi taahhütünüz bunun cezasını ben çekeceğim değilmi sorun 60 tl değil sorun firmanızın müşteri memnuniyetsizliği ve kabalığı geri dönüş yapılmasını istemiyorum 60 tlnizi ödeyeceğim

  • Vodafone Temsilcisi17 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. 545640****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde Katlayan Genç Avantaj Kampanyanızın 21.09.2013 tarihinde sona ericeği görülmüştür.İmzalamış olduğunuz kampanya esasları gereğince cayma bedeline müdahale edilemediği bilgisini iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi17 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön