03 Şubat 2014

Vodafone Cayma Bedeli İstiyor.

08/01/2014'te Vodafone.com üzerinden tarifemi devreden süper paketine dönüştürdüm. İnternette (01/02/2014 saat 17:25) halen görülen tarife içeriğinde 500 Dakika + 500 SMS + 2 GB ve sadece 39 TL denilmektedir. Gelen mesajda önümüzdeki ilk fatura döneminde tarifeye geçeceğim bildirildi. 01/02/2014 tarihinde gelen mesajda 49 TL aylık ücretli ve 500 Dakika +500 SMS + 1 GB diyordu.

Müşteri hizmetleri 12 ay taahhüt istedi ve bende onayladım. Böylece 39 tl ve 2 GB internet denildi, ancak akşam üstü kampanyanın 31 ocak itibariyle bittiği söylendi bende kampanyadan çıkarın beni dedim ve yeni bir mesaj geldi cayma bedeli faturanıza yansıtılacaktır diye 12 yıldır bu operatörü kullanıyorum ve pişmanım.

Onur 62 Okunma

Cevaplar

  • Onur 07 Şubat 2014

    Çözüm olarak herhangi birşey sunmak ve olayı anlatmak yerine kurumsal olduğunuzu savunduğunuz firmanız bana ulaşılmaya çalışıldığını söylüyor. Halbuki 10/01/2014 tarihinde başvurduğum kampanyanız için internet televizyon ve gazete aracılığıyla reklamını yaptığınız koşulları bana haber vermeden siz değiştirirken neden bana ulaşma zahmetinde bulunmadınız. Ayrıca ben sizin müşteri hizmetlerinizi aradığımda 12 dakika boyunca bekletildim buna cevaben müşteri temsilcilerinizin diğer müşterilerle görüştüğünü bildirdiniz. Madem ki bu kadar çok müşteriniz var neden daha kısa sürede cevap verecek kadar müşteri temsilciniz yok? Tüm bu saydıklarım sizin firmanızın kalite anlayışını ve de müşterilerinize olan saygınızı göstermektedir. Telefon numaram değişmemiş ve sürekli açıktır. İsterseniz ulaşabilirsiniz. Müşterilerinizin sorunları olduğunda size ulaşmak çok zor oluyor ancak; müşterileriniz mağduriyetlerinin giderilmesi için sizin istediğiniz kanallardan size ulaşmak için sizin istediğiniz kadar bekliyor ve de ulaşıyorlar. Ancak size iletilen bir soruna çözüm üretmek yerine siz telefon operatörü olarak müşterinize ulaşamadığınız bahanesini üretiyorsunuz. Tüm bunlar iletişim kuruluşu olarak sizin firmanızın büyüklüğünü ve çalışanlarının becerisini gösteriyor.

  • Vodafone Temsilcisi06 Şubat 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 04.02.2014 ve 06.02.2014 tarihlerinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşlerde,tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

  • Vodafone Temsilcisi03 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön