10 Eylül 2013

Vodafone Cayma Bedeli İstedi!

Vodafone 3G hattı kapatmak istedim. Şube 3 günde kapanacak dedi, çağrı merkezi 10 günde kapanır dedi. Vodafone icra takipten aradılar, 3 yıldır kullandığım hat için cayma bedeli istediler şaka gibi. 10 günden erken talimat verdiğim için, kullanmadığım internetin parasını istediler. Şaka gibi. Çevremde, sosyal medyada kim varsa, bunu anlatacağım. 1 kişiye bile bu bilgileri versem, sevaba gireceğim kesin.

Mustafa 158 Okunma

Cevaplar

 • Mustafa12 Haziran 2014

  kesinlikle tasvip etmediğim bir firmadır...

 • Mustafa16 Eylül 2013

  sayın yetkili, kullanmadığım internet için 107 TL'lik fatura çıktı. fakat ben ödediğim için oradan göremezsiniz tabiki. Peki neden ödedim bu tutarı? 10 günden erken kapama talimatı verdiğim için, hat kapanıyor, fakat bir sonraki ayın kesim tarihi yapıldığı için, tutar yansıdı. Hak kullanım ücreti ayrı bir şey, 3 senedir kullandığım hattı kapatmak istediğimde CAYMA BEDELİ ayrı bir şey. sonuç itibari ile tüm tutarları ödedim, bundan sonra önemli olan bu durumu tüm şikayet siteleri ile paylaşıp. diğer kişilerin bilgilenmesi.

 • Vodafone Temsilcisi11 Eylül 2013

  Sayın M****** K****** Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili 21/08/2013 tarihinde çıkan dönem faturanızda herhangi bir paket ücreti yansıtılmamış olup, 1.31 TL hat kullanım ücretini içeren dönem faturası çıkmıştır. Bu bağlamda, herhangi bir sorun olmadığını belirtmek isteriz. Hat kullanım ücreti ise devlete aktarılan vergi tutarı olduğu için vergi tutarlarına müdahalede bulunulmamaktadır. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

 • Vodafone Temsilcisi10 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön