10 Eylül 2013

Vodafone Cayma Bedeli Faturası Gönderdi!

Ben böyle bir firma daha görmedim. 1 ay önce sonlandırdım Vodafone ile işimi cihaz taahhüdümü de sayarak benden faturalarımın toplamı dahilinde ücretini zaten aldılar. Şimdide tutmuş bana bir fatura daha gönderiyor, cayma bedeli diye. Halbuki cayma bedelini ile beraber ben zaten hattımı kapadım. Avea'ya geçişimi sağladım 81 TL'lik daha faturaya üstelik resimli mesajla işim olmaz resimli mesaj attığımı ve kullandığımı öne sürerek fatura etmişler. Böyle sorun hayatımda görmedim ben. Müşteri temsilcisinin ben haklıyken bana çözüm yolu bulacağına beni azarlamasına mı şaşırmalı bilemiyorum.

Çiğdem 125 Okunma

Cevaplar

  • Çiğdem 11 Eylül 2013

    ayrıca ayın 6 sında kesim tarihinde ben direk kapama işlemleri için gittiğimde ve müşteri hizmetlerini aradığımda bana kesim tarihinden sonra geçiş yapabileceğim söylendi.

  • Vodafone Temsilcisi11 Eylül 2013

    Sayın Ç******* Ü***** Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınızın 17.08.2013 tarihinde farklı operatöre geçiş sağladığı,fatura kesim tarihinizin her ayın 6.günü olması sebebiyle son bir faturanın hattınıza yansıdğı bilgisini aktarmak ister,ücretlendirilmenizde sorun tespit edilmediği bilgisini paylaşmak isteriz. Ek bilgi olarak ;müşteri hizmetleri ile gerçekleştirdiğiniz görüşmeye istinaden yaşanan sıkıntının tekrar etmemesi için, gerekli bilgilendirme ve uyarıların tarafımızca yapıldığını belirtir, zaman ayırarak bizleri bilgilendirdiğiniz için teşekkürlerimizi sunarız. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön