31 Ağustos 2013

Vodafone Cayma Bedeli Aldı!

1 yıl vermiş olduğum taahhüt süresi olan telefonum için sadece 250 dakika konuşabileceğim bilgisi telefondaki müşteri temsilcisi tarafından söylendi. Ben de avantajımı madem yitirmişim o zaman iptal ederim diyerek diğer gsm operatörüne taşıdım. 365 gün olmamış güya 20 gün daha varmış. Madem 20 gün var neden bitiriyorsunuz 250 dakikayı. Benden 244 TL cayma bedeli aldılar.

Sonra aradığımda 2 ay telefon borcundan dolayı kapalı kalmış onun için dediler. Son faturamda ki paket ismi de aynı. Sanki konuşmadığım aylardaki aylık ücreti almamışlar gibi bir de ceza ödüyoruz. Mahkemeye gideceğim ve emsal teşkil eden arkadaşlarımla topluca mahkemeye gideceğiz. Sosyal medyada birleşeceğiz.

Murat 125 Okunma

Cevaplar

 • Murat 07 Eylül 2013

  vodafone arama yapma geregi bile duymadığı için avukatımla görüşüp dava açtım. gereği yok. artık telefon açmayabilirler. zaten aramadılar.

 • Murat 04 Eylül 2013

  12 aylık taahhütnamenin 9uncu ayında veya 11inci ayında tek taraflı feshedilen (vodafone tarafından) sözleşmede 12 aylık süre için mi yoksa kalan aylar için mi cayma ücreti alınıyor? benden 12 aylık cayma ücreti alındı. 244 tl. aylık ücretim konuşma bedelim bile 23 tl .

 • Vodafone Temsilcisi02 Eylül 2013

  Sayın M***** T****** Şikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden, dahil olduğunuz kampanya kapsamında taahhütnamede kampanya katılım koşullarının açıkça belirtildiğini hatırlatmak isteriz. Taahhüt geçerlilik süresi bitiminden önce; Vodafone GSM Abonelik Sözleşmesi ile tesis edilen aboneliğin abone tarafından tek taraflı olarak veya taahhütnamedeki yükümlülüklerini yerine getirmediği için Vodafone tarafından feshedilmesi ve/veya hattın iptal edilmesi, dondurulması, kısıtlanması ve/veya abonenin hattını iptal etmesi, dondurması, kısıtlaması, devretmesi, faturasız hatta çevirmesi, kampanya kapsamında kullandığı tarife paketini değiştirmek istemesi, numara taşınabilirliği kapsamında başka bir operatöre geçmesi durumunda durumunda cayma bedeli yansıtılacağı bilgisinin yer aldığı ve tarafımızca müdahalesinin sağlanamayacağını belirtmek isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

 • Murat 01 Eylül 2013

  henüz kimse aramadı

 • Vodafone Temsilcisi31 Ağustos 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön