24 Temmuz 2013

Vodafone Cayma Bedeli!

2 yıl taahhüt vererek katıldığım kampanya ile bir adette telefon aldım. Kullansam da kullanmasam da 50 TL ödemem gerektiğini öğrendim. En pahalı Red Tarifeye geçerek 119 TL ödemek istesem bile taahhütümün bozulacağını öğrendim. Cayma bedelinin 78 lira olduğunu söylediler. Gören alt pakete geçtiğimi zanneder ama yok böyle bir şey.

Neden böyle dediğimde sistemin böyle olduğunu duyuyorum. Bu mu özgürlük bu mu sizin insan kaynaklı hizmet anlayışınız? Vodafone Müşteri Temsilcisine soruyorum yok mu sizin bir haklı müşteri masanız bir şeyiniz yok, illa benle muhatap olacaksınız bende size sistem buna müsaade etmiyor diyeceğim gibisinden konuşuyor. Özgür, yenilikçi ama çaresiz şirket.

Ragıp 58 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi24 Temmuz 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde Yeni.CepKamu.1000.Maxi paketini kullandığınız ve 02.09.2011 tarihinde cihaz kampanya girişinizin yapıldığı görülmektedir.Dahil olduğunuz kampanya kapsamında taahhütnamede kampanya katılım koşullarının açıkça belirtildiğini hatırlatmak isteriz. Taahhüt geçerlilik süresi bitiminden önce; Vodafone GSM Abonelik Sözleşmesi ile tesis edilen aboneliğin abone tarafından tek taraflı olarak veya taahhütnamedeki yükümlülüklerini yerine getirmediği için Vodafone tarafından feshedilmesi ve/veya hattın iptal edilmesi, dondurulması, kısıtlanması ve/veya abonenin hattını iptal etmesi, dondurması, kısıtlaması, devretmesi, faturasız hatta çevirmesi, kampanya kapsamında kullandığı tarife paketini değiştirmek istemesi, numara taşınabilirliği kapsamında başka bir operatöre geçmesi durumunda durumunda cayma bedeli yansıtılacağı bilgisinin yer aldığı ve tarafımızca müdahalesinin sağlanamayacağını belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön