Vodafone Cayma Bedeli!

Semra P. |

Vodafone bana cevap yazmış o ücret cayma hakkı ücretiymiş peki beni bilgilendirmeniz gerekmezmiydi. Sizlere hava hoş faturayı kesin mesajı gönderin insanların ne durumda olduğu umrunuzda değil. Beni bu kampanyaya dahil eden kişi bana açıklama yapmalıydı ama yapmadı ve şimdi ben yaklaşık 200 TL ödemek zorundayım. Vodafone gibi büyük bir firmaya yakıştıramadım zaten bu parayı ödeyecek durumum yok isterseniz evime icra gönderin suçlusun sevgili Vodafone.

Etiketler :

Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Haziran
  16:31

  Sayın S***** P********

  Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz.
  Yapılan kontrollerde hattınızın 09.05.2013 tarihinde farklı operatöre geçiş sağladığı tespit edilmiş olup,kampanya bitişi süresinden önce kampanyanın sonlanması dolayısıyla hattınıza cayma bedeli yansıtıldığı bilgisini aktarmak isteriz.Bu bağlamda ücretlendirilmenizde sorun bulunmadığı,tarafımızca müdahalesinin sağlanamayacağını belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

 • 21 Haziran
  16:48

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.