Vodafone Çanakkale Merkez'de Telefon Çekmiyor.

Recep T. |

Ben Çanakkale merkez Barbaros Mah. Osman Hamdi Bey Cad. Dilek sokakta yaşıyorum bu sokak ve çevre sokaklardaki tüm binalarda zemin kat 1.kat ve2. katlarda telefon 1 yada 2 kademe çekiyor.

Birisiyle konuşmak için balkona çıkmamız gerekiyor ben 2. katta oturmama rağmen Vodafone çekmiyor mahalleli olarak bu durumdan çok şikayetçiyiz inanmıyorlarsa dilek sokakta yolun ortasında dursunlar en fazla 3 kademe çeker.

Ben Vodafone müşteri hizmetlerini aradım bana o bölgeler havaalanı tarafı olduğu için uçakların inmesine zararlı olduğu için şebeke koymuyorlar dedi.Kısacası eğer bu soruna çözüm bulunmazsa 2005'ten beri kullandığım hattı taşıyacağım.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Kapsama Alanı-Şebeke

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Recep T.
  05 Haziran
  21:45

  Evet geri dönüş yapıldı müşteri temsilcisi bana bu bölgeye baz istasyonu kurulacağını söyledi fakat ne zaman olduğunu bilmediğini söyledi yani kısaca sorunumuza çözüm bulamadığımızı belirtmek isteriz yarın arkadaşlarımla turkcelle geçiyoruz...tek kızdığımız olay reklamlara çıkıp türkiye % 99 ı kapsama alanımızda diyorlar herhalde Çanakkale merkezde biz % 1 lik kısımda yaşıyoruz neyse fazla uzatmıyorum...

 • 05 Haziran
  16:36

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup,
  05.06.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede,
  hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Recep T.
  01 Haziran
  16:58

  Sorun Çözülmemiştir Bilgilerinize...

 • 29 Mayıs
  16:35

  " Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.


  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin
  Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.


  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."