23 Eylül 2014

Vodafone Call Center'da Kimse Var mı?

Hattımla ilgili bir sorunun çözümü için Vodafone'a ulaşmak istiyorum. Ancak ne call center a nede maille ne de formu doldurarak kimseye ulaşamadım. Ne bir dönen var ne de bir haber. Vodafone'a bırak çözümü ulaşamıyorsun bile. Öğrenciyken ucuz diye kullanmaya başladığımız Vodafone maalesef hizmette hala çok gerilerdeler. Mesajıma cevap vermenize gerek yok.

Emre 656 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi25 Eylül 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, bildirimiz için teşekkür ederiz. Talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Vodafone hatlarından direkt 542 diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 46,25 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Emre 23 Eylül 2014

    Buraya çok güzel yazmışsınız da ben bahsettiğiniz kanallara şikayetimi bırakalı 1 hafta oldu. 542 numaralı Müşteri Hizmetlerinden kimseye ulaşamadım zaten. Telefonda bekleme sürelerine bakarsanız toplamda 2 saati bulmuştur. Bize ulaşın linkinede yardım talebimi bıraktım ordan da dönüş olmadı. Bu cevapta zaten standart bir mesaj olmaktan ileri gidememiş. Bana artık cevap yazmanıza gerek yok zaten hattı kapatacağım. Teşekkürler.

  • Vodafone Temsilcisi23 Eylül 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön