20 Mart 2014

Vodafone Çalışmayan Vodem.

17.02.2014 tarihinde almış olduğum Vodafone vodem sadece 1 saat kadar İnternet'e bağlandıktan sonra bağlantısı kesildi ve vodemi teknik servise değişim talep ederek gönderdim.

Vodafone da cihazın güncellemesini yaparak tekrar gönderdi ve cihaz yine çalışmıyor. Ben kullanmadığım cihazın boş yere parasını ödemiş oluyorum. Konu ile ilgili kişilerin yardımcı olmasını rica ederim.(İnternet'i kullanamadığım zaman da yapmam gereken işlerim aksamıştır)

Ömer 160 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi20 Mart 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, incelemeye yönelik detaylar 20.03.2014 tarihinde sikayetvar.com iletişim bilgilerinde yer alan mail adresinize gönderilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi20 Mart 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. “Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.” Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön