18 Kasım 2013

Vodafone Çalışmayan iPhone Şarj Aletini İade Almıyor!

Antakya Vodafone Oruç Şubesi’nden iPhone 3G S telefon için almış olduğum şarj aleti çalışmadığından geri iade etmek istedim. Burada çalışan görevlilerden birisi bize para iadesi yapamayacağını ve onun yerine mevcut aksesuarlardan verebileceğini söyledi. En son şubenin sahibi K*** O**** ile telefonda konuşarak durumun kendisine de anlattım. O da benzer şeyleri söyledi. Müşterinin ihtiyacı olmayan bir aksesuar almaya zorlanması, para iadesi yapılmaması doğru mudur ?

Özkan 166 Okunma

Cevaplar

  • Özkan'ın Teşekkür Mesajı25 Kasım 2013

    Firma ile aramızdaki sorunu bir şekilde çözdük. Sorunun çözülmesinde katkısı olan her kuruma/kişiye çok teşekkür ediyorum. Saygılarımla...

  • Vodafone Temsilcisi20 Kasım 2013

    "Değerli Abonemiz, Şikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 19.11.2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi18 Kasım 2013

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön