25 Temmuz 2013

Vodafone Çalışmayan Araç Takiplerin İptal Edilmemesi!

2012 yılı aralık ayında Vodafone yetkilisi M. ö. Ö. ve SD Elektronik temsilcisi A. O.'nun bildirimleri ve yaptıkları sunum üzerine araç takip sistemlerini kullanmaya başladık. Ancak bizim firmamız için hayati önem taşıyan durma raporu (Araç bir noktada belirli bir süreden fazla beklediğinde oluşan rapor) hiçbir zaman çalışmadı.

Diğer raporlarımız da hiçbir zaman SAĞLIKLI çalışmadı. Bunu ilk günden itibaren defalarca, gerek mail yoluyla, gerek telefonla yetkililere bildirmemize rağmen hiç bir sonuç alınmadığı gibi son 4 aydır ısrarla kullanamadığımı söylediğim bu sistemi iptal etmiyorlar.

Semih 116 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi15 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden,yapılan kontrollerde Kurumsal Müşteri Hizmetlerimiz tarafından bilgilendirme sağlandığı tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi25 Temmuz 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön