29 Ağustos 2014

Vodafone Çalışanları Yanlış Bir Pazarlama Anlayışıyla İş Yapıyor.

Vodafone'dan temmuz ayında 12 ay taahhütlü mobil internet başvurusu için gittim ilgili personele 12 ay taahhütlü internet paketi için 25+5 tl vergi ile 30 tl aylık fatura tutarı üzerinden anlaştık sonra modem çıkardılar. Modem hakkında bilgi almak istedim. Vodafone'un hediyesidir gibi basitçe bir tabir kullandılar. Israrla personele tarafıma yansıtılacak ödeme ücretini istemediğimi belirtmiş olsamda kesilmeyecek dediler.

Haziran ve ağustos ayı faturam geldi ve 5 tl cihaz taksit bedeli yansıtıldı. İşletme sorumlusu sn F*** S*** ile görüştüm vergi payı dedi detaylı faturayı ibra ettim açıklama yapamadı git şikayet et istediğini yap dedi. Sorumsuzluğun sebebi Vodafone'dur kınıyorum, şikayetçiyim.

Ugur 1.648 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi16 Eylül 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 15.09.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi29 Ağustos 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön