10 Temmuz 2013

Vodafone Çalışanları Beni Zarara Uğrattı!

01.12.2012 tarihinde yurt dışına çıkacağımdan dolayı müşteri temsilcisi olan G*** Ç***'i aradım. Bana yurt dışı paketi tanımlamasını rica ettim. Biraz zaman geçtikten sonra tekrar aradım ve hallettiğini söyledi. Velhasıl yurt dışına çıktım, tarife özgürlüğü gereği dilediğim gibi kullandım. Fakat seyahatimin 3. gününde Vodafone'dan bir telefon aldım. Hattım için ara ödeme çıkmış. 550 TL. Toplam faturam da 838 TL'ye ulaşmış.

Bu durumu hemen müşteri temsilcisi arkadaşa bildirdim. Bir sürü bahanelerle suçu bana yıkmaya çalıştılar; internet fazla kullanmışsınız vs. gibisinden. Sonra hatasını kabul etti ve zararımı ödeyeceğini söyledi. Hala ödenmedi ve Vodafone bu konuda sessiz.

Alparslan 47 Okunma

Cevaplar

 • Alparslan10 Ağustos 2015

  Titizlikle falan değerlendirdiğiniz bir şey yok, çalışanınızın sözüne sadık kalmadı, siz de çalışanınıza sahip çıkmadınız, dünya markası bir şirketin Türkiye ayağını temsil etmeye layık değilsiniz.

 • Vodafone Temsilcisi16 Temmuz 2013

  Değerli Abonemiz, Şikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede,Kurumsal Müşteri Hizmetleri tarafından hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulduğu belirtilmiştir. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

 • Alparslan11 Temmuz 2013

  Herkesle görüştüm, söz konusu Erzurum Ata-alp adına çalışan şahıs beni 7 ay boyunca oyaladı, telefonlarıma cevap vermiyor. Amirleriyle de görüştüm fakat kimse çözüm bulamıyor. Suç bende, Vodafone çalışanlarının düzgün çalıştığına inandımm. Bir daha Vodafone tövbe.

 • Vodafone Temsilcisi11 Temmuz 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön