23 Eylül 2013

Vodafone Çalışanı Tarafından Mağdur Edildim!

Telefon kampanyası ile hat alacaktım. Vodafone Korupark şubedeki Ş... hanım hattı telefona taktıktan sonra sistemin hata verdiğini söyledi ve telefonu satamayacağını söyledi. Bizde hattı iptal etmesini istedik. Telefona ve hatta dokunmadık bile. Bize bir gün sonra haber vereceğini söyledi.

Daha sonra bizi aradığında hatta dokunmamış olmamıza rağmen internet kullanımının göründüğünü ve iptal edemediğini söyledi. Bizim itirazımız üzerine GPRS olarak çevireceğini ve ilk taksitini kendinin ödeyeceğini belirtti. Bizi bu yine mağdur etti. Fatura kesimi maaş kartımdan otomatik ödeme ile kesildi, Ş.... hanım ödeme yapacağını söylemesine rağmen ödemedi. Mağduriyetin giderilmesini paramızın iade edilmesini talep ediyorum.

Zeynep 36 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi25 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontroller sağlandığında Vodafone cep merkezi tarafından magduriyetiniz giderilmiş olup, hesabınıza iade işleminin sağlandığı bilgisi verilmiştir Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi24 Eylül 2013

    "Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön