23 Eylül 2013

Vodafone Çağrı Merkezleri Hiçbir İş Yapmıyor!

An itibariyle varolan 2 Vodafone hattımı da Turkcell'e taşımaya karar vermiş bulunmaktayım. Bu kadar duyarsız bu kadar iş bilmez bir çağrı merkezi olan servis yoktur diye düşünüyorum.

Online self servisteki kredi kartı ile yükleme menüsünü 2 aydır kullanamıyorum, şifremi çok iyi bildiğim halde hatalı girdiniz diyerek çok sayıda girişten sistem kendini kitliyor müşteri temsilcisini arıyorum, böyle bir durumdan haberdar değil telefonda bekletip sanırım arkadaşına soruyor.

Herşeyinizi sıfırladık diyor sadece online self servise giriş şifremi sıfırlamış oluyor diğer taraf yine kilitli, başka müşteri temsilcisini arıyorum. 24 saat sonra olur o diyor. Ya böyle bir şey olabilir mi?

İnci 36 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi10 Ekim 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olupi şikayetiniz ile ilgili gerekli düzeltmeler yapılmıştır. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi24 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön