06 Eylül 2013

Vodafone Çağrı Merkezinden İstediğim Bilgiyi Alamadım!

Müşterimizin isteği üzerine İstiklal Caddesinde nerede Vodafone bayii var aramaya başladık. Web sitenizdeki haritadan verim alamadığımız için müşteri hizmetlerinizi aradım. B... hanım cevap verdi. "İstiklal Caddesindeki Vodafone numarasını rica ediyorum" dedim "mahalle adı verin" diyor. "İstiklal Caddesi 4 -5 km'lik İstiklal Caddesi" diyorum hala "öyle bulamıyorum" diyor. "Web sitesindeki haritadan bakmayın" dedim "sizin listeniz yok mu aboneleriniz merkezleriniz nerede bana lazım müşteri bekliyor" dedim 10 dakika savaş verdik. Sonuç bulamadık ve kapamak zorunda kaldım.

Elif 25 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi25 Eylül 2013

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. Mevcut uygulama bu yönde olup, öneri ve şikayetlerinizin paylaşıldığını belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bizehttp://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri"

  • Vodafone Temsilcisi06 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön