Vodafone Çağrı Merkezinden Destek Alamıyorum!

Çağla S. |

Dakika ve internet paketim bitti ve bunları tekrar güncelleyip paket tarifemi uzatmak için 2 gündür mesaj atıyorum ve mesajlarıma hiçbir şekilde onay mesajı alamıyorum. 7000'i arıyorum yine olmuyor. Müşteri hizmetlerine hiçbir şekilde bağlanamıyorum hizmet sıfır ve acil bir şekilde destek yardım istiyorum. Bu kadar sistemsiz çalışmak olmaz, kalitesiz bir çalışma sistemleri olduğu sürece çok müşteri kaybedersiniz.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Ocak
  11:44

  Değerli Abonemiz,


  sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 29/12/2014 10:35:15 tarihinde numaranızdan yapılan geri dönüşde,tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz.


  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 26 Aralık
  13:01

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.