08 Ocak 2014

Vodafone Çağrı Merkezindeki Personeli Yanlış Bilgi Aktardı!

Şikâyetim numaramı taşımadan önce Vodafone müşteri hizmetlerini arayıp taahhüt iptali için aylık fesih bedelinin 10 TL olduğu hakkında bilgi aldım. Ancak fatura kesilip bana ulaştığında aylık 20 TL
kesildiğini gördüm.

Konuyla ilgili olarak aradığımda ses kayıtları dinlenmesini talep ettim dinlenme sonucunda müşteri temsilcisi yanlış bilgi verdiğini fakat taahhüt iptali nedeni ile hiç bir değişiklik yapılmayacağını bildirdiler. Fakat beni yanlış yönlendiren arkadaş doğru bilgi paylaşmış olsa ben taahhüt iptali yapmayabilirdim ve bilgi hatası yüzünden fazla ücret ödemek istemiyorum.

Okan 19 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi08 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, incelemeye yönelik detaylar 08.01.2014 tarihinde sikayetvar.com iletişim bilgilerinde yer alan mail adresinize gönderilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön