12 Eylül 2013

Vodafone Çağrı Merkezinde Yetkili Biri Yok!

Bundan 3 -4 ay önce gelen mailde faturamı kontrol ettiğimde aracılık edilen hizmetler adı altında 50 liralık bir ekstra borç çıkarmış arkadaşlar bana. Arayıp hakkımı savununca zorda olsa bir YANLIŞLIK yaptıklarını kabul edip hatalarını düzelttiler.

Ancak bu ay yine fatura 9 küsür lira aracılık edilen hizmetler için ücret almışlar. 7000'i arıyorum. Müşteri temsilcisi yok. Faturam daha da kabarsın diye 542'yi arıyorum. Orada da yok lütfen Vodafone ailesi rica ediyorum sinir hastası etmeyin beni!

Abdulkerim 34 Okunma

Cevaplar

  • Abdulkerim 26 Eylül 2013

    arkadaşlar ne cihazı acaba? ben herhangi birşey almadım ki ücretini ödeyeyim kaldı ki daha önce ki faturalarda 9.54 diye bi tutar yok ya benim faturalarımı sisteminizde olan mail adresime atın bi bakalım kim haklı kim haksız?böyle devam ederse ekim 20 de dolan faturalı hat taahhütümü uzatmıcam bilginiz olsun

  • Vodafone Temsilcisi26 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 2013-03-31 tarihli faturanız incelendiğinde mobilepayment kullanımınıza istinaden ücretlendirildiğiniz görüntülenmektedir.Har ay faturalarınıza 9,54 TL cihaz taksit ücreti yansımakta olduğu bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi12 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön