24 Temmuz 2013

Vodafone Çağrı Merkezi Yetersiz!

Son faturamda 35 liralık tarifem olmasına rağmen toplamda 123 lira tarifemin çok üzerinde gelmiş. Sadece sms ücreti 60 lira yazıyor. Gönderdiğim sms'ler de kandil gecesi sınırlı sayıdaki kişilere. tarifemdeki hediye olan sms'ler karşılar diye düşünüyordum Hatta birçok sms'in de gönderilmesi uzun sürdüğü için iptal etmiştim. Bu faturada bir yanlışlık var detaylı açıklama istiyorum.

Ayrıca çağrı merkezini aradığımda bu konuyu ifade edebileceğim canlı bir muhatap bulamıyorum. habire numaraya şu tuşa basın gibi dolaştırıp duruyorlar. Halbuki Vodafone'dan memnun olduğumu düşüyordum bir sene geçtiği halde operatör değiştirmeyeyim diyordum. Tarifeyi gerek görüşme gerek sms'le bilgilendirilebilir.

Bahattin 30 Okunma

Cevaplar

 • Bahattin07 Ağustos 2013

  bilgilendirme sms i mesajlarımda mevcut değil telefonuma gelen bi dünya sms içide acaba farketmemiş olabilirmiyim sms mesjının gününü ve metnini görebilir miyim ayrıca tarife aşılacağı vakit bir uyarı yapılsa daha iyi olur sanki bana özellikle bu kanpanya veya tarife bitimi operatör değişimi durumlarında vatandaştan ne kadar para koparabilirsek kardır gibi bir tuzak kurulmuş gibi geliyor

 • Bahattin07 Ağustos 2013

  sırf kandil mesajlarının operatördeki göndermedeki gecikmelerden dolayı bilmeksizin çabuk gitsin diye farkında olmaksızın tekrar edilmesi bu da benim tahminim net bilgi verilmediği için tarifemin üç katından fazla fatura geldi bu kabul edilebilecek bir şey değil tüketici mahkemesine başvurmayı dahi düşünüyorum

 • Vodafone Temsilcisi26 Temmuz 2013

  Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde kullanımlarınıza istinaden ücretlendirildiğiniz tespit edilmiş olup,kampanyanızın bitişi ile ilgili bilgilendirme sms 'inin gönderildiği ve faturalandırılmanızda sorun tespit edilmediği bilgisini aktarmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

 • Vodafone Temsilcisi25 Temmuz 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön