11 Eylül 2013

Vodafone Çağrı Merkezi Sorun Çözmek Yerine Oyalıyor!

Vodafone faturasız olan hattımda bakiyem 2-3 TL kaldığında yeterli bakiyeniz yok deyip arama yaptırmıyordu. Bende bununla ilgili şikayetimi ilettim.çağrı merkezindeki arkadaş işlem kaydı yaptı ve bana sorun ile ilgili geri dönüş yapacaklarını söylediler ancak geri dönüş yerine mesaj attılar ek bilgi gerekiyormuş benim aramamı istediler böyle şey olur mu?

Neyse ben yine aradım sorunumun devam ettiğini söyledim oradaki bayan arkadaş benden 1 dakika beklememi istedi. Benim bekleme süreme müzik koymayı unuttular yanındaki arkadaşına işte şu müşteriyi ne deyip sepetliyim filan konuştular sesler kısık da olsa net duydum. Aynen böyle konuştular. Sorunum hala devam ediyor ve saygısız müşteri hizmetleri var.

Furkan 37 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi26 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 11.09.2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulduğu tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi11 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön