02 Eylül 2013

Vodafone Çağrı Merkezi Personeli Suratıma Telefon Kapattı!

Az önce telefonum Vodafone tarafından arandı. Gayet rahat bir şekilde telefonu cevapladım. Benimle alakası olmayan bir insanı soran kadına cevaben "siz hangi numarayı aradınız?" sorusunu sordum. Gelen cevap çok ilginç "aranmış olduğunuz numaran ulaşıyorum size". Böyle bir yaklaşım "büyük"Vodafone'a çok yakışıyor ki çok güzel örneklerini bulabilirsiniz.

Aradığınız şahıs kim ve neden benim telefonumu arıyorsunuz bunu öğrenmek istiyorum diye ısrar ettiğimde ise; bu bilgiyi paylaşamam sizinle diyor, Eğer telefonun ucuna insan koyuyorsanız bırakın cevap versinler önlerindeki yazılanı okuyacaklarsa robotlara devam edin. Amirinle görüşmek istiyorum dediğimde telefonu suratıma kapadı.

Gökhan 52 Okunma

Cevaplar

 • Gökhan05 Eylül 2013

  Hiç bir şey yapmadılar ki; neyinden memnun kalayım. Bizi arayın diyorlar. Ben neden arayayım acaba? Muhteşem zekâlılar.

 • Gökhan02 Eylül 2013

  Ben sizin müşteriniz değilim ki sizi 542'den arayayım. Aynı zamanda Çağrı Merkezinden muzdarip olup, Çağrı Merkezimizi arayın derdinizi anlatın demek çok mantıklı bir cevap gelmedi. "Sizce Mantıklı mı?"

 • Vodafone Temsilcisi02 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden; sürekli gelişen GSM teknolojisinde, Vodafone olarak siz değerli abonelerimiz için en iyisini yapma gayreti içerisinde olduğumuzu belirtmek isteriz. Bu bağlamda; yaşanan sıkıntının tekrar etmemesi için, gerekli bilgilendirme ve uyarıların tarafımızca yapıldığını belirtir, zaman ayırarak bizleri bilgilendirdiğiniz için teşekkürlerimizi sunarız. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

 • Vodafone Temsilcisi02 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön