01 Şubat 2014

Vodafone Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Çok Kaba.

Ben yaklaşık 2 yıldır Vodafone kullanıyorum. Hattımdan da gayet memnundum. İnternet paketiyle beraber aylık 55-60 tl ödediğim bir tarifedeydim. Ve iki yıldır da ortalama bu rakamı ödedim. Ancak geçen ay faturam 210 tl olrak geldi. Öğrenmek için çağrı merkezini aradım ancak müşteri temsilcisine bağlanamadım.

Daha doğrusu telesekreter sadece borcumu tekrar etti. Sonra hattımı taşıdım ve ödemeyi de ayın 31'inde maaş aldığımda yapacaktım. Yani faturam 15 gün gecikti. Sonrasınfa bugün sabah bir müşteri temsilcisi beni aradı. Ben bankacıyım kardeşimde çağrı merkezinde çalışıyor. Çağrı merkezindeki kişinin konuşması o kadar saygısızdı ki teli yüzüme kapatacaktı.

Ödeme yapacağımı söyledim ve ödemeyi de yaptım bugün. Ancak düzgün konuşmama ve saygılı olmama rağmen saygısızlık yaptı. Neye güveniyor Vodafone bu şekilde elemanlar mı çalıştırıyor ve onlara kayıt altın da olan bir bir durumda bile saygısızlık yapma rahatlığı veriyor. Müşteri temsilcisinden şikayetçiyim.

Sumeyra 60 Okunma

Cevaplar

 • Sumeyra22 Şubat 2014

  merhaba, enim şikayetim müşteri temsilcisin tavırlarıyla ilgiliydi. çok kaba bir şekilde davranıp, saygısızlık yapmıştı. ben gayet saygılı konuşmama rağmen. şikayet var a şikayet bildirdikten sonra arandım. ancak aranma konum farklı ir borç daha çıkardılar. benim sesli onayım olduğunu söylediler. ancak bu konuda sesli onay vermemi geçin bilgim yoktu . sonra da o ücreti iptal ettiler. ben hala o müşteri temsilcisinin bana tutumundan şikayetçiyim. keşke en azından özür dileme söz konusu olsaydı. bilg.

 • Sumeyra22 Şubat 2014

  dönüş bile almadım. sadece farklı bir borç daha çıkardılar. onay vermediğim bir şekilde ek ücret talep ettiler. onu iptal ettiler. ancak müşteri temsilcisinin kaba davranışı ile ilgili geri dönüş almadım.

 • Sumeyra11 Şubat 2014

  merhaba ben hattımdaki sorunları konuşmadım. limit aşımı yapmışım ödemem gereken tutarı ödedim. ben müşteri temsilcisinin tutumundan saygısızlığından bahsediyorum. sonuçta benim konuşmalarım ve müşteri temsilcinizin konuşmaları ve tutumu kayıt altında. siz bir sonuç veremiyorsanız, ben bu tutumu sergileyen müşteri temsilcisi ve dolayısı ile kurum için yapabileceğim diğer şikayet noktalarını araştıyor olacağım. bilginize.

 • Vodafone Temsilcisi10 Şubat 2014

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 10.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Vodafone Temsilcisi01 Şubat 2014

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön