Vodafone Çağrı Merkezi İkna Etmek İçin Yanlış Bilgi Verdi.

Ali Gürçağ C. |

12 aylık taahhütümün bitmesine bir gün kala 05.09.2014 saat 23:00 de Vodafone çağrı merkezini aradım. Çağrı merkezine artık faturalı hat istemediğimi faturasız hatta geçmek istediğimi söyledim. Karşıdaki çağrı merkezi görevlisi bana avantajlı bir kampanya sunacağını her yöne 1500 dk yı 30 TL + %10 indirim le birlikte 25 26 lira civarında olacağını söyledi.

Fakat paketin aktif olmasıyla birlikte 1500 dk her yöne indirimlerle birlikte 30 TL olduğu mesajla bilgilendirildim. Gelen mesajın akabinde durumu karşıma çıkan çağrı görevlisine anlattım. Bunu kabul etmediğimi bu durumda ısrar edilmesi halinde bana tekrar yeni bir fatura çıkmadan faturasız hatta geçirilmemi istedim. Geri dönüş olmadı.

Etiketler :

Bilgilendirme Sorun Çözme/Yönlendirme Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Eylül
  15:03

  "Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup,
  12.09.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede,
  hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

 • 09 Eylül
  15:05

  " Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."