05 Eylül 2013

Vodafone Çağrı Merkezi Hatasını Telafi Etmedi!

03/09/2013 tarihinde saat 18:04'de 542yi arayarak müşteri temsilcisine ek mesaj paketi almak istediğimi belirttim (10000+2000) şahıs 11 lira karşılığında işlem yapabilmek için onayımı istedi ancak, gelen sms'de sadece 5000 sms yüklendiği mesajı geldi.

Tekrar aradım 542'yi yanlış olan paketi iptal ettiler ancak istediğim paketi işlem iptalinden dolayı yapamayacaklarını belirtip şikayet bildirdiler. Yetkiliye soruyorum

1) Elemanınızın hatasının bedelini ben ödemek zorunda mıyım?
2) Şikayetimin karşılığında neden beni arama lütfunda bulunmuyorlar da benim aramam gerektiği konusunda mesaj gönderiliyor?

Vodafone gibi kurumsal bir firmaya böyle bir yanlış yakışmadı.

Merve 105 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi25 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontroller sağlanarak hatalı tutar iade edilmiştir. Hesabını bilen tarifede Vodafone'lularla Maksi SMS 2013-09-16 tarihinde sonlanamış olup, bu tarihden sonra sms paketi tanımlama işlemi yapılabilmektedir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Merve 11 Eylül 2013

    sorunumu çözmediler !

  • Vodafone Temsilcisi05 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön