10 Ocak 2015

Vodafone Çağrı Kısıtlama Şifresi!

Telefonumda çocuklar SMS göndermesin diye çağrı kısıtlama şifrem ile kısıtlama yapmıştım. Lazım olduğu zaman iptal edip tekrar aktif hale getirebiliyordum ama yaklaşık 2 gündür "Desteklenmiyor" diye bir hata alıyorum. Sorunumun çözülmesini istiyorum. Çağrı merkezini aradım bağlanabilene derdini anlatabilene aşk olsun. Çağrı kısıtlama şifre sorunumun çözülmesini ve tarafıma bilgi verilmesini istiyorum.

Ufuk 1.112 Okunma

Cevaplar

 • Ufuk26 Ocak 2015

  Sorunum hala çözülmedi. Bu kadar zor mu bu olay hala anlamış değilim. Sanırım kontör yükleme sürem 29 Ocak'ta doluyor dolmadan başka operatör en doğrusu galiba

 • Vodafone Temsilcisi26 Ocak 2015

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 26.01.2015 tarihinde irtibat numaranızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 46,25 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Ufuk20 Ocak 2015

  Şikayetim hala çözülmedi. Zaten 1 hafta içinde çözülmez ise hattımı başka operatöre taşıtacağım.

 • Vodafone Temsilcisi10 Ocak 2015

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön