05 Kasım 2013

Vodafone Bütün TL'mi Çekti!

Bugün 15 TL yükledim bayiden, söyledim abone olduğum falan yer var mı diye yok dediniz ama biraz önce TL'min hepsi çekildi. Ben TL'min iade edilmesini istiyorum.

Mert 77 Okunma

Cevaplar

 • Mert08 Kasım 2013

  detay yazmamış söylemiş geçmiş başta sagıyor anlıcağınız çözüm yönelik birşey yok teşşekürler şikayetvar.com

 • Vodafone Temsilcisi06 Kasım 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontroller sağlandığında içerik kullanımınıza istinaden ücretlendirme yaşamış olduğunuz görüntülenmiş olup, sorun bulunmadığını belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

 • Mert06 Kasım 2013

  Yine aynı cevapı yazmışsınız ama icraat yok sizde hiç müşteri memnüniyeti yok mu ne diyelim allahınızdan bulun

 • Vodafone Temsilcisi06 Kasım 2013

  "Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön