10 Eylül 2013

Vodafone Bütün Seyahati Mahvetti!

Çalışanım, bana ait cep telefonu ile (Vodafone hatlı) Niger'e gitti. Yurt dışı paketini de açtırdık. Gittiği gün sorun yoktu. Cihaz otomatik roaming yaptı. Ama aynı gün telefonum borcundan dolayı kapandı. Hemen ödemeyi yaptık ancak bir daha hattı kullanamadık.

İlk aramamda bana otomatik seçim yapmamışsınız onu yapın düzelir dediler. İkinci aramamda otomatik olmayacak manuel seçin dediler. Üçüncü aramamda manuel ama 2G olmalı 3G olursa olmuyor dediler.

Hala düzelen bir durum yok. Adam Afrika'nın ortasında ve kendisi ile iletişim kuramıyorum. Çağrı merkezi her seferinde ısrarla ve ezici bir şekilde sorunun bende olduğunu söylüyor. Ama sonra kendini yalanlıyor. Vodafone mahvetti bütün seyahati.

Hasan 51 Okunma

Cevaplar

 • Hasan 10 Eylül 2013

  Bu nasıl cevap yahu. "Şu şu sebeplerden şu olmuştur. Ve sorun şu şekilde çözülmüştür." Cevap böyle verilir. Düzelen veya olan birşey yok !

 • Vodafone Temsilcisi10 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, Şikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden, şikayetinize yönelik gerekli inceleme ve bilgilendirmenin hat bazında yapılabilmesi için, Vodafone GSM numaranızı kontrol ederek tekrar tarafımıza iletmenizi ya da talebiniz hakkında detaylı bilgi için ( 7 gün 24 saat ) 444 0 542 ya da 542 Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. 542 Müşteri Hizmetlerini arama ücreti : Arama başına 40 KR olarak ücretlendirileceksiniz. (Faturalı ve Faturasız aynıdır.) 4440542 numarasını ararken dakika başına 40 KR olarak ücretlendirilecektir. (Faturalı ve Faturasız aynıdır.) Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

 • Hasan 10 Eylül 2013

  Güzel cevap. Oradan sonuç çıkmıyor diye buraya yazdım zaten. Siz de cevapların orada olduğunu söylüyorsunuz. Şaka gibisiniz.

 • Vodafone Temsilcisi10 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön