30 Ağustos 2013

Vodafone Bütçeme Göre Fazla Fatura Gönderiyor!

Vodafone faturam her ay 85 TL civarında gelmektedir. Arıyorum taahhüdünüz var telefon aldınız diyorlar. Eşimde Vodafone'dan telefon aldı hat benim üstüme o 45 TL ödüyor. Ben 85 TL ödüyorum. Tarifeniz 59 TL diğeri de telefon ödemesi diyorlar. Ben bu 59 TL'lik tarifemi değiştirmek istiyorum ama değiştirmiyorlar.

Emre 39 Okunma

Cevaplar

  • Emre 13 Ocak 2014

    arayıp kaba kaba konuştular.

  • Vodafone Temsilcisi05 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup,542308****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde ücretlendirmenize yönelik sorun olmadığı tespit edilmiştir.Mevcut hattınız üzerinde Red Mini ,Red Maksi ,RED+ ,Cep Avantaj HerYöne Ekstra ,Esnaf Avantaj Her Yöne Ekstra ,Esnaf Avantaj Mega tarıfelerıne geçiş sağlayabilirsiniz.Diğer tarifelere geçiş yapıldığında cayma bedeli yansıtılmaktadır. Cayma bedeli imzalamış oldugunuz sozleşmede yer almaktadır.Tarafımızdan kaynaklı sorun bulunmamaktadır. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi30 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön