19 Aralık 2014

Vodafone Bulunduğum Bölgede İnterneti Neredeyse Hiç Çekmiyor!

Müşteri hizmetlerini aradım şikayetimi bildirdim, bana kısa SMS ile internet hizmetlerinde en ufak bir sıkıntı olmadığını belirttiler fakat ben bu interneti başka operatörle aynı telefonumla aynı işlemi yaparak neredeyse 2 senedir kullanıyorum böyle bir sorun hiç yaşamadım. Şu anda en basitinden sosyal paylaşım sitesine giriyorum o bildiğimiz yuvarlak dönüyor da dönüyor canıma yetti vallahi, nasıl düzgün internet bu ben böyle bir şey görmedim.

Seçkin 220 Okunma

Cevaplar

 • Seçkin 15 Nisan 2015

  Sayın Vodafone temsilcileri en az 7 ay olmuştur bir internet 3 g preblemini çözemediniz saptan samandan cevaplar veriyorsunuz koskoca büyükşehir olan Tekirdağ ili 100 Bin Nüfusu Olan Kapaklı ilçesinde Cumhuriyet Mh. (nüfusu 27.000) olan mahallede 3 g yok bundan öteside yok

 • Seçkin 27 Aralık 2014

  standart cevaplar veriliyor. evet aradılar beni ama ulaşamama gibi bir durum söz konusu değil açtım 2 saniye sonra görüşmeyi bitirdiler sorun bende değil onlarda ilgisizliklerinden dolayı hiç teşekkür etmiyorum

 • Vodafone Temsilcisi27 Aralık 2014

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 2014-12-27 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 46,25 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Vodafone Temsilcisi19 Aralık 2014

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön