22 Ocak 2014

Vodafone Bulunduğum Bölgede Çekmiyor ve Çözüm Bulunmuyor.

Annemin numarasını Turkcell'den Vodafone'a taşıdık. Ancak evde salon hariç hiçbir odada telefon çekmiyor, sadece annemin telefonu değil, aynı hattına sahip olan ben ve eşimin telefonu da çekmiyor. Cumartesi, müşteri temsilcisini aradım, adres bilgilerimizi ilettim, o bölgede bir çalışma olduğunu bu yüzden çekmediğini, konu ile ilgileneceklerini ve geri döneceklerini iletti. Geri dönüş olmayınca bugün tekrar müşteri hizmetlerini aradım; herhangi bir sıkıntı olmadığını, bulunduğumuz lokasyonda anlık kesintiler olduğunu, çözümlendiğini iletti, ancak annemin telefonu çekmiyor ve bize bilgi geçilmedi. Acil bu durumun çözülmesini talep ediyorum aksi halde Turkcell'e geri dönmek zorunda kalacağım.

Merve 33 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi24 Ocak 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 24.01.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi22 Ocak 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön