20 Ağustos 2014

Vodafone Bu Kadar Olur!

15 Ağustos itibari ile 1 yıllık sözleşmem bitti hattımı kontörlü olarak değiştirmek istediğimi beyan ederek 15 Ağustos günü müşteri hizmetlerini aradım müşteri temsilcisi bana 00:00'dan sonra aramamı ancak o şekilde olacağını söyledi.

16 Ağustos günü saat 02:00 sıralarında yine Vodafone'u aradım müşteri temsilcisi bey bana işlemi yapacağını fakat bir aylık bir fatura çıkacağını beyan etti bende kendisine bu faturanın çıkmaması için bir gün önce aradığımı beyan ettim müşteri temsilci bana dünkü arkadaşının hata yaptığını bu işlemin dün gerçekleştirilmesi gerektiğini söyledi, bende hakkımı arayacağımı söyleyince telefon yüzüme kapatıldı!

Şikayetçiyim hakkımı kanuni yoldan arayacağım...

Halil 1.564 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi22 Ağustos 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 2014-08-21 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi20 Ağustos 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön