22 Nisan 2014

Vodafone Bu Ay Bilgilendirmedi!

16 Mart - 15 Nisan tarihli faturam fazla geldi. Konuşma süresi aşımında her zaman bilgilendiren, hatta paketin %80'i kullanıldığında sms gönderen Vodafone bu ay beni hiçbir şekilde bilgilendirmemiştir. 26 küsür lira gelmesi gereken faturam 73 lira gelmiştir. Bilgilendirilmediğim için bu gönderdiğiniz faturaya itiraz ediyorum.

Kadir 70 Okunma

Cevaplar

 • Kadir28 Nisan 2014

  Her hangi bir şekilde şikayetimle ilgilenmediler. müşteriye verilen değer bu kadarmış demekki

 • Kadir24 Nisan 2014

  Şikayetim ile ilgili belirtilen 23.04.2014 ve 24.04.2014 tarihlerinde bana herhangi bir şekilde dönüş yapmadınız. 542 numaralı müşteri hizmetlerini aradığımda ise sadece bant kayıtları dinlemekteyim sorunumu iletebileceğim bir müşteri temsilcisine bağlanamıyorum. Böyle bir opsiyonla karşılaşmıyorum sadece aradığımla kalıyorum. Anlayış göstermemi bekliyorsanız lütfen değerli abonenizi biraz kale alın. 542 denilen numaradan hiç bir yardım alamıyorum çünkü.

 • Vodafone Temsilcisi24 Nisan 2014

  "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 23.04.2014 ve 24.04.2014 tarihlerinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşlerde,tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

 • Vodafone Temsilcisi22 Nisan 2014

  " “ Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.” "

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön