Vodafone Bozuk Telefon Satışı Yapıldı!

M.akif A. |

Mart 2014 tarihinde Vodafone'dan 2 yıl sözleşmeli Huawei marka telefon ve bu telefona istinaden hat satın aldım ama daha ilk gününde telefon arızalandı bu güne kadar ( 5 Ekim 2014 ) telefon on defa servise gidip geldi ne arıza düzeldi nede yasa gereği yıl içinde 3 defa servise giden cihaz yenisi ile değişir kuralı uygulandı. Hem hat parası hem de telefonun parasını hep ödedim hem de hiç kullanmadığım halde hiç bir çözüm elde edemedik, sorun sürüyor. Markaların isimlerine bakarsanız büyükler ama uygulamaya gelince merdiven altı satıcı durumundalar, sanki işportadan almış gibiyim.

Etiketler :

Hizmet Yetersizliği Cihaz/Aksesuar

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Ekim
  10:24

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 28.10.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır.

  Vodafone hatlarından direkt 542 diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz.

  Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 46,25 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • M.akif A.
  14 Ekim
  08:24

  çok kötü bir firma

 • 10 Ekim
  14:52

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin
  Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.