Vodafone Bozuk Cihaz Sattı!

Elif G. |

Vodafone bayisinden Galaxy S3 şarj aleti aldım 2 gün önce. Durum acildi ve Samsung servis kapalıydı. Alırken sık sık sordum: "orjinal mi? bozuk çıkarsa ya da orjinal olmazsa geri getirebilir miyim?" diye. Adamlar orjinal bir sıkıntı olursa getirin dediler. Çoğu zaman şarj olmadı olduğunda bile 8-9 saatte oldu. Başka telefonda da denedik durum aynı.mağazaya gittik,adamlar kontrol etmek için kendi telefonlarına taktı 40 dk sonra almaya gittik ve 40 dk da sadece yüzde 8 artmış ve ne yenisini verdiler ne de paramı iade ettiler. Servise göndereceğiz dediler. İyi de ben bir süre kullanıp da bozmadım ki? Bozuk ürün almışım. Vodafone seni düzeldi sanmıştık ama zerre kadar kaliteni artıramamışsın!

Etiketler :

Personel Davranışı Cihaz/Aksesuar

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Mayıs
  15:19

  "Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup,
  10.05.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede,
  hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

 • 07 Mayıs
  12:26

  " Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."