27 Mart 2013

Vodafone Boş Yere Fatura Çıkartıyorlar!

31,03,2013 te 12 aylık taahhüdüm bitmekte. Hesap kesim tarihim bu tarih. Bugün Özatalar şubesine yeni fatura çıkmaması için. Bitmeden de taahhüdü bozmadan kontörlüye geçmemek için bilgi almak istedim. Her türlü bittiğinde yeni fatura da çıkacak deniyor. Bir fatura daha boş yere ödemek zorunda mıyım?

Zaten 35 lira denen faturamı hiç o kadar ödemedim 12 ay boyunca 45 50 liradan aşağı gelmedi.Paket aşımı olmaz deniyor evde üç tane daha aynı operatörden var bu sefer mesaj atılamıyor kampanyalar için. Operatörümü değiştireceğim inşallah hayırlısıyla bitsin kurtulayım da.

Çağlar 78 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi11 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 542328xxxx numaralı hattınızda 31.03.2013 tarihinde kampanyanız sonlanmış olup, faturasız hatta geçiş işlemini yapabileceğinizi iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

  • Çağlar31 Mart 2013

    taahhüdüm bugün doluyor yeni fatura çıktıktan sonra cevaplarlar artık.avea da kullandım turkcell de bu kadar müşteriyle alakasız ilgisiz bi gsm şirketi görmedim ben.

  • Vodafone Temsilcisi27 Mart 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön