08 Mayıs 2014

Vodafone Borcumuz Olmadığı Halde Hattımızı Kapattı!

Yanlış fatura kestiniz itiraz ettik. İtiraza istinaden 2 haftada ancak döndünüz. Faturalarımızı ödediğimiz dekontlarını kendilerine fax çektiğimiz halde borcundan dolayı diyerek hatlarımızı kapattı. 2 gündür bütün düzenimizi bozdular müşterilerimizi arayamıyoruz ve hala hatlarımızı açmadılar.

Vodafone müşteri hizmetlerini arıyoruz adam gibi bir çözüm bulacak kimse yok! Kurumsal çözüm ortağımız diye adı geçen Özşeker Grup firması da bize yardımcı olamayacağını söyledi. Böyle bir teknoloji firması olmaz. Bizleri böyle mağdur etmeye hakkınız yok! Vermiş olduğumuz taahhüt bittiği anda sizin gibi bir firmaya kesinlikle çalışmayacağız.

Burak 94 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi13 Mayıs 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 12.05.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Burak11 Mayıs 2014

    5 gun oldu hala cozum yok

  • Vodafone Temsilcisi08 Mayıs 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön