06 Şubat 2014

Vodafone Borcum Olduğunu Söylüyor Ama Görünmüyor!

Vodafone faturalı hattımın son ödeme tarihi 05.02.2014 olan faturasını ödemek istedim. Vodafone bayilerine ve çoğu ödeme noktasına gittim faturanın görülmediği bu şekilde parayı tahsil edemeyeceklerini söylediler. Müşteri hizmetlerini aradığımda kredi kartıyla yatırmamı söylediler. Ben kart kullanmadığımı belirttim bu defa PTT şubelerinden kesin ödeme yapabileceğimi söylediler PTT'ye gittiğimde onlarda borç görünmediği söylendi. Sayın Vodafone fatura ödemek için beni bu kadar yoramazsınız faturanın son ödeme tarihi geçmiş ve bu gecikmeden dolayı herhangi bir faiz yada cezayı kabul etmediğimi belirtirim. Faturayı ödemek için bana zorluk çıkarıyorsunuz. Konuyla ilgilenilmesini istiyorum

Sevcan 122 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi10 Şubat 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 07.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi06 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön